ważny komunikat!

OD 8 CZERWCA WRACAMY DO NORMALNOŚCI!!!
ZGODNIE WYMOGAMI CERTYFIKACJI PRZEDSTAWIAMY HARMONOGRAM TRENINGÓW DLA POSZCZEGÓNYLCH GRUP!!!

- SKRZATY - poniedziałek, środa - /17:45 - 19:00/
- ŻAKI - wtorek, czwartek - /17:00 - 18:15/, piątek - /17:45 - 19:00/
- ORLIKI - poniedziałek, środa, piątek /16:00 - 17:30/
- MŁODZIKI - poniedziałek, wtorek, środa, piątek - /16:00 - 17:30/
- TRAMPKARZE - poniedziałek, wtorek, czwartek - /17:45 - 19:15/

11/02/2020

Camp Piłkarski w Licheniu Starym – Hotel Atut !!

W tym roku nasza drużyny: Orlików /2011, 2010/, Młodzików /2009, 2008/ Trampkarzy /2007, 2006/ i Juniorów Młodszych /2005, 2004/ na…

27/12/2019

Cykl turniejów Energa CUP 2019 za nami !!!

Za nami dni pełne wrażeń! A wszystko za sprawą Cyklu turniejów ENERGA CUP 2019.  Zawody zorganizowane zostały przez Szkółkę Piłkarską…

04/12/2019

Zaproszenie do udziału w Cyklu Turniejów Energa CUP 2019

Certyfikacja PZPN

  • I Liga Trampkarza MYŚLENICKO-WIELICKA

    P W D L F A GD Pts
    1 GKS Górnik Wieliczka 0 0 0 0 0 0 0 0
    2 KS Dalin Myślenice 0 0 0 0 0 0 0 0
    3 KS Gościbia Sułkowice 0 0 0 0 0 0 0 0
    4 KS Pcimianka Pcim 0 0 0 0 0 0 0 0
    5 LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko 0 0 0 0 0 0 0 0
    6 LKS Orzeł Myślenice 0 0 0 0 0 0 0 0
    7 MKS Puszcza Niepołomice 0 0 0 0 0 0 0 0
    8 Szkoła Futbolu Staniątki 0 0 0 0 0 0 0 0
  • I Liga Młodzika MYŚLENICKO-WIELICKA

    P W D L F A GD Pts
    1 Futbol Brzączowice 0 0 0 0 0 0 0 0
    2 Futbolica Kraków 0 0 0 0 0 0 0 0
    3 GKS Górnik Wieliczka 0 0 0 0 0 0 0 0
    4 Gdovia Gdów 0 0 0 0 0 0 0 0
    5 KS Pcimianka Pcim 0 0 0 0 0 0 0 0
    6 KS Raba Dobczyce 0 0 0 0 0 0 0 0
    7 LKS Orzeł Myślenice 0 0 0 0 0 0 0 0
    8 MKS Puszcza Niepołomice 0 0 0 0 0 0 0 0
  • II Liga Młodzika Myślenice

    P W D L F A GD Pts
    1 FA TOKARNIA 0 0 0 0 0 0 0 0
    2 Futbol Brzączowice 0 0 0 0 0 0 0 0
    3 KS Dalin II Myślenice 0 0 0 0 0 0 0 0
    4 KS Gościbia Sułkowice 0 0 0 0 0 0 0 0
    5 KS Pcimianka Pcim 0 0 0 0 0 0 0 0
    6 KS Raba II Dobczyce 0 0 0 0 0 0 0 0
    7 LKS Lubomir Wiśniowa 0 0 0 0 0 0 0 0
    8 UKS Topór II Tenczyn 0 0 0 0 0 0 0 0
  • Poznaj
    naszą kadrę


    Harmonogram Treningowy

    Dzień

    • Poniedziałek
    • Wtorek
    • Środa
    • Czwartek
    • Piątek
    • Sobota

    Skrzat

    • 17:45
    • 17:45

    Żak

    • 17:00
    • 17:00
    • 17:45

    Orlik

    • 16:00
    • 16:00
    • 16:00

    Młodzik

    • 16:00
    • 16:00
    • 16:00
    • 16:00

    Trampkarz

    • 17:45
    • 17:45
    • 17:45

    Szkółka prowadzi stały nabór zawodników od 6 do 14 roku, życia.

    Strefa ZawodnikaStrefa Rodzica
     

    No matches yet.

    Partnerzy

    Sponsorzy