Camp Piłkarski 2021 – APARTHOTEL Termy Uniejów !!!

W terminie 17.07.2021 – 24.07.2021 (szczegóły na dole)  nasze drużyny  będą przygotowywać się do nowego sezonu piłkarskiego korzystając z 4-gwiazdkowego kompleksu APARTHOTEL TERMY UNIEJÓW, gdzie połączą przyjemne z pożytecznym. Hotel w Uniejowie oferuje rewelacyjne warunki mieszkaniowe, a co ważne żywieniowe. Profesjonalnie przygotowany obiekt zapewnia optymalne warunki treningu.

Celem wyjazdu będzie zarówno ciężka praca w czasie treningów, ale również integracja drużyn w każdej kategorii wiekowej. Do dyspozycji drużyn będzie nowoczesny kompleks boisko. Jedno pełnowymiarowe z nawierznią syntetyczną oraz jedno pełnowymiarowe z nawierzchnią naturalną.

Uczestnicy obozu zatrzymają się w Hotelu Apart Termy Uniejów , który znajduje sie w pięknej scenerii na rzeką Wartą. W hotelu nasi zawodnicy zakwaterowani zostaną w 4 osobowych pokojach.  Wszystkie pokoje i apartamenty standardowo wyposażone są: w przestronną łazienkę, ręczniki, suszarka, telewizor LCD, radio, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Z większosci pokoi rozciąga się malowniczy widokna otaczajace lasy oraz rzekę Wartę.

Nasz hotel posiada dwa pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej, basen, siłownię i wiele innych atrakcji. Rekreacyjnie można zagrać w  piłkarzyki, darta lub udać na termy pozjeżdzać . W cenę wliczono przejazd autokarem do Uniejowa  oraz powrót do Pcimia, nocleg w pokojach 4 osobowych, wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) – śniadanie i kolacja w formie bufety szwedzkiego.

Zajecia na dwóch boiskach naturalnym i sztucznym – 2 jednostki treningowe/dzień. Zajęcia prowadzone bedą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Nasi uczestnicy beda mogli również liczyć na wodę mineralną 0,5 l na każdym treningu. Obozowicze korzystać bedą z basenu, siłowni oraz  boisk do piłki nożnej, placu zabaw, stołów do tenisa stołowego, oraz piłkarzyków. Mozliwy również spływ kajakowy rzeką Wartą.

Szczegóły na temat kompleksu boisk oraz kompleksu basenowego:

https://www.termyuniejow.pl/atrakcje/kompleks-boisk-pilkarskich

Więcej szczegółów dotyczących wyjazdu na obóż w poniższych zakładkach. Prosze pamiętać o uzupełnienu KARTY UCZETNIKA WYPOCZYNKU oraz o OŚWIADCZENIU Covid19:

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O WYJEŹDZIE

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU

OŚWIADCZENIE COVID 19

Poniżej film instruktażowy dotyczący aktywacji Bonu Turystycznego:

Pobyt w terminie: 17.07.2020 – 24.07.2020
Całkowity koszt: 1590 zł

Bajak Mariusz 502451062