Camp Piłkarski 2022- Hotel SKAL Ustronie Morskie!

W terminie 10.07.2021 – 17.07.2022  nasze drużyny  tym razem będą przygotowywać się do nowego sezonu w pięknej nadmorskiej miejscowości jaką są Ustronie Morskie. Świetne warunki mieszkaniowe zapewni nam 4-gwiazdkowego HOTEL SKAL ( https://www.skal-hotel.pl/), ulokowany zaledwie 150 metrów od piaszczystej plaży. Tuż obok hotelu, 100 metrów dalej znajduje się kompleks boisk piłkarskich. Profesjonalnie przygotowany obiekt zapewnia optymalne warunki do treningu i wypoczynku.

Celem wyjazdu będzie zarówno ciężka praca w czasie treningów, ale również integracja drużyn w każdej kategorii wiekowej. Do dyspozycji naszych podopiecznych będzie nowoczesny kompleks boisko. Jedno pełnowymiarowe z nawierznią syntetyczną oraz jedno pełnowymiarowe z nawierzchnią naturalną.

Hotel SKAL**** to nie tylko nowoczesne wnętrze i dobra lokalizacja dzięki której, poczujecie regionalny klimat Ustronia Morskiego – miasta pogodnego, szczęśliwego, pozostawiającego po sobie tylko dobre wspomnienia. Bliskość natury, plaży, lasów i zdrowego powietrza sprzyja czerpaniu sił witalnych we wszystkich możliwych wymiarach.

W hotelu nasi zawodnicy zakwaterowani zostaną w 5 osobowych pokojach.  Wszystkie pokoje i apartamenty standardowo wyposażone są: w przestronną łazienkę, ręczniki, suszarka, telewizor LCD, radio, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Z większości pokoi rozciąga się malowniczy widok na pobliski park oraz Morze Bałtyckie.

Hotel posiada do dyspozycji dwa pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej, basen, wiele innych atrakcji. Rekreacyjnie można wybrać się na wspólną wycieczkę rowerową lub na rolki. W cenę wliczono przejazd autokarem do Ustronia Morskiego oraz powrót do Pcimia, nocleg w pokojach 5 osobowych, wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) – śniadanie i kolacja w formie bufety szwedzkiego.

Zajęcia na dwóch boiskach naturalnym i sztucznym – 2 jednostki treningowe/dzień. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Nasi uczestnicy będą mogli również liczyć na wodę mineralną 0,5 l na każdym treningu. Obozowicze korzystać będą z basenu, siłowni oraz  boisk do piłki nożnej, placu zabaw, rolek, rowerów.

Pobyt w terminie: 10.07.2022 – 17.07.2022
Całkowity koszt: 1850 zł

Bajak Mariusz 502451062