Camp Piłkarski w Licheniu Starym – Hotel Atut !!

W tym roku nasza drużyny: Orlików /2011, 2010/, Młodzików /2009, 2008/ Trampkarzy /2007, 2006/ i Juniorów Młodszych /2005, 2004/ na zgrupowanie wyjadą do Lichenia Starego, gdzie podczas osmiodniowego wypoczynku połączą przyjemne z pożytecznym. Miejscem przygotowań do sezonu piłkarskiego 2020/2021 będzie Hotel Atut Wielkopolskie Centrum Konferencyjne. Hotel Atut oferuje rewelacyjne warunki mieszkaniowe, a co ważne żywieniowe na poziomie 4 – gwiazdkowym. Tylko odpowiednia dieta może zapewnić naszym podopiecznym właściwą regenerację po treningu. Profesjonalnie przygotowany obiekt zapewnia optymalne warunki treningu. Celem wyjazdu będzie zarówno ciężka praca w czasie treningów, ale również integracja drużyn w każdej kategorii wiekowej. Do dyspozycji drużyn będą 2 świetnie przygotowane boiska naturalne oraz nowopowstające mniejsze boisko (80m x 40m) z nawierzchnią syntetyczną.

Uczestnicy obozu zatrzymają się w Hotelu Atut , który znajduje sie w odległości zaledwie 600 m od Jeziora Licheńsiego. W hotelu nasi zawodnicy zakwaterowani zostaną w 4 osobowych pokojach.  Wszystkie pokoje i apartamenty standardowo wyposażone są: w przestronną łazienkę, ręczniki, suszarka, telewizor LCD, radio, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Z części pokoi rozciąga się malowniczy widok na Bazylikę Licheńską.

Nasz hotel posiada kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne (koszykówka, siatkówka, piłka ręczna i nożna), boisko do siatkówki plażowej i boisko trawiaste do piłki nożnej, siłownię, kręgielnię, oraz stół do bilarda, tenisa stołowego. Rekreacyjnie można zagrać w  piłkarzyki, darta lub udać się na strzelnicę.

W cenę wliczono przejazd autokarem do Lichenia Starego oraz powrót do Pcimia, nocleg w pokojach 4 osobowych, wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) – śniadanie i kolacja w formie bufety szwedzkiego. Zajecia na dwóch boiskach naturalnych oraz w przypadku niepogody mniejszym boisku ze sztuczną nawierzchnią – 2 jednostki treningowe/dzień. Zajęcia prowadzone bedą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Uczestnicy będą mieć również zapewnioną całodobowa opieka medyczna, oraz całodobowe ubezpieczenie NNW.

Nasi uczestnicy beda mogli również liczyć na wodę mineralną 0,5 l na każdym treningu. Obozowicze korzystać bedą z basenu, siłowni oraz  boisk wielofunkcyjnych, a także z torów do bowlingu,  tablic do darta, stołu do tenisa stołowego oraz piłkarzyków. Nieopodal znajduje się plaża z pomostem i placem zabaw nad jeziorem, do której możemy podjechać autokarem, który będzie do dyspozycji na miejscu w razie potrzeby.

Oferta przeznaczona dla:

  • Orlik /2011, 2010/
  • Młodzik /2009, 2008/
  • Trampkarz /2007, 2006/
  • Junior Młodszy /2005, 2004/

Pobyt w terminie: 19.07.2020 – 26.07.2020
Całkowity koszt: 1390 zł