"Chcesz zostać piłkarzem i osiągnąć wysoki poziom? Musisz codziennie o tym myśleć, ciężko pracować i mieć marzenia. Wówczas każdy kolejny dzien będzie przybliżał Cie do realizacji celu."
sir Alex Ferguson

Koordynator Szkółki

Kontakt: 502 – 451 – 062

Wykształcenie:

  • Wyższe – Wychowanie Fizyczne AWF Kraków
  • Policealna Szkoła Zawodowa TUR – Technik Masażysta

Stopień Trenerski: Trener UEFA B
Certyfikat:Coerver Coach Assistant

  • Kierownik koloni i wycieczek szkolnych
  • Wychowawca koloni i wycieczek szkolnych
  • Instruktor Piłki Ręcznej
  • Instruktor Piłki Siatkowej
  • Instruktor Snowboardu
  • Kursokonferencja Metodyczno – Szkoleniowa Trenerów i Instruktorów
    (MZPN Kraków 2006, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013,2014, 2015, 2016,2017)
  • Kursokonferencja dla Trenerów i Instruktorów dotycząca szkolenia dzieci i młodzieży w piłce nożnej (MZPN Kraków 2012, 2013, 2014, 2015)
  • Konferencja Szkoleniowa UEFA GRASSROOTS dla nauczycieli, trenerów i animatorów piłki nożnej (PZPN 2012 Myślenice)
  • Warsztaty szkoleniowe Only Futbol /Stróże 2018/
  • Trener drużyny seniorów w LKS Topór Tenczyn
  • Trener drużyny juniorów w KS Pcimianka Pcim
  • Trener w Szkółce Piłkarskiej Pcimianki – kategoria Młodzik/ Trampkarz
  • Organizator corocznych obozów sportowych dla zawodników Szkółki Piłkarskiej
  • Nauczyciel  Wychowania Fizycznego – stopień mianowany
Kontakt: 502 – 451 – 062

Wykształcenie:  Wyższe – Wychowanie Fizyczne  – AWF Kraków

Stopień Trenerski: Trener UEFA C

  • Wychowawca koloni i wycieczek szkolnych
  • Instruktor Snowboardu
  • Kursokonferencja Metodyczno – Szkoleniowa Trenerów i Instruktorów
    (MZPN Kraków 2014, 2015)
  • Kursokonferencja dla Trenerów i Instruktorów dotycząca szkolenia dzieci i młodzieży w piłce nożnej (MZPN Kraków 2015)
  • Warsztaty szkoleniowe Only Futbol /Stróże 2018/
  • Mobilna Akademia Młodych Orłów /Dobczyce 2018/
  • Trener w Szkółce Piłkarskiej Pcimianki – Żak/ Orlik
Kontakt: 791 – 488 – 822

Wykształcenie:  Średnie

Stopień Trenerski:  Trener UEFA C

  • Wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży
  • Kursokonferencja Metodyczno – Szkoleniowa Trenerów i Instruktorów (MZPN Kraków 2017)
  • Kursokonferencja dla Trenerów i Instruktorów dotycząca szkolenia dzieci i młodzieży w piłce nożnej (MZPN Kraków 2016)
  • Warsztaty szkoleniowe Only Futbol /Stróże 2018/
  • Coerver  Coaching 2018 – First Kick Program /Warszawa 2018/
  • Trener w Szkółce Piłkarskiej Pcimianki  – kategoria Skrzat/ Młodzik II
Kontakt: 888-608-821
  • Wyższe  – Psychologia WSE Kraków

  • Instruktor dyscypliny sportu – Piłka nożna

  • Wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży
  • Coerver  Coaching 2018 – First Kick Program /Warszawa 2018/
  • Warsztaty szkoleniowe Only Futbol /Stróże 2018/
  • Mobilna Akademia Młodych Orłów /Dobczyce 2018/
  • Trener Asystent  w KS Dalin Myślenice – kategoria Skrzat/ Orlik
  • Trener w Rokita Kornatka – kategoria Młodzik/ Junior
  • Trener w Szkółce Piłkarskiej Pcimianki – kategoria Skrzat
Kontakt: 537-130-586
  • Wyższe – Wychowanie Fizyczne AWF Kraków
  • Stopień Trenerski: Trener UEFA B 
  • Kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży

    • Konferencja Akademia Piłkarska Grassroots (MZPN Kraków 2016, 2017)

    • Konferencja dla Trenerów BOZPN (ŚlZPN 2017)

    • Warsztaty Szkoleniowe Only Futbol (Stróże 2018)

    • Konferencja Metodyczno – Szkoleniowa PZPN dla Trenerów i Nauczycieli piłki nożnej kobiet (MZPN Kraków 2013)

    • Trener w LKS Grodzisko Raciechowice – kat. Junior/trampkarz/żak/ skrzat

    • Trener w Szkółce Piłkarskiej Pcimianki – kategoria Żak/Orlik

    • Opiekun kolonijny TG „Sokół” Myślenice oraz „BUBU” Active

    Kontakt: 507-749-633
    • Wykształcenie: Średnie Techniczne
    • Trener UEFA  D, w trakcie kursu UEFA C
    • Pierwsza Pomoc BLS +AED
      • Warsztaty szkoleniowe Only Futbol /Stróże 2018/

      • Mobilna Akademia Młodych Orłów /Dobczyce 2018/

      • Trener w Szkółce Piłkarskiej  – kategoria Skrzat/Żak

      Kontakt: 502-511-467

      e-mail: kspcimianka@gmail.com

      Nasze Sukcesy

      Sezon 2015/16 – Awans do I Ligo Okręgowej Podokręg Kraków – Rocznik 2001/02
      Zima 2017 – Halowy Mistrz Podokręgu Myślenice – Rocznik 2002
      Zima 2017 – III miejsce Podokręg Kraków – Rocznik 2002
      Zima 2016 – Halowy Mistrzostrz Podokręgu Myślenice – Rocznik 2001
      Zima 2016 – III miejsce Podokręg Kraków – Rocznik 2001
      Sezon 2015/16 – Awans do Małopolskiej Ligi – Rocznik 2004
      Sezon 2015/16 – Mistrzostwo I Ligi Okręgowej Podokręgu Kraków – Rocznik 2003
      Sezon 2014/15 – Awans do I Ligi Okręgowej Podokręgu Kraków – Rocznik 2002
      Zima 2016 – Halowy Vice-mistrz Podokręgu Myślenice – Rocznik 2003
      Lato 2015 – Mistrzostwo Krakowa i awans do Mistrzostw Polski – Rocznik 2004
      Sezon 2015/16 – Mistrzostwo I Ligi Podokręgu Myślenice – Rocznik 2005
      Sezon 2014/15 – Vice-mistrzostwo I Ligi Podokręgu Myślenice – Rocznik 2004
      Sezon 2013/14 – Mistrzostwo I Ligi Podokręgu Myślenice – Rocznik 2003
      Sezon 2012/13 – Vice-mistrzostwo I Ligi Podokręgu Myślenice – Rocznik 2002
      Zima 2015 – II miejsce Halowych Mistrzostw Krakowa – Rocznik 2004
      Zima 2017 – Halowy Mistrz Podokręgu Myślenice – Rocznik 2006
      Zima 2016 – Halowy Mistrz Podokręgu Myślenice – Rocznik 2005
      Zima 2015 – Halowy Vice-mistrz Podokręgu Myślenice – Rocznik 2004
      Zima 2014 – Halowy Mistrz Podokręgu Myślenice – Rocznik 2003
      Zima 2013 – Halowy Vice-mistrz Podokręgu Myślenice – Rocznik 2002