U:9 Lepsza gra niż wynik w Turnieju Żaków Prądniczanka CUP !!!

W ostatnim czasie chłopcy z rocznika 2011 wzięli udział w turnieju organizowanym w Krakowie przez Akademie Piłkarska Prądniczanka Kraków. W zawodach uczestniczyło 6 drużyn. Grano 18 minut, systemem każdy z każdym bez końcowej klasyfikacji.

Podopieczni trenera Damiana Nieckuli bardzo dobrze prezentowali się pod względem umiejętności piłkarskich. Dobrze operowali piłką, tworząc składne akcje, jednak w tym dniu pozwolili rywalom na zdobycie kilku bramek w dość niespodziewanych sytuacjach. Przytrafiło się kilka błędów podczas otwarcia gry, a czasem bramkę w ostatniej minucie rywale strzelili np po uderzeniu futbolówki z autu, która po drodze odbiła się od któregoś zawodnika i dość szczęśliwie wpadła do siatki Czarno – Czerwonych. Z samej gry można być jednak zadowolonym. Chłopcy cały czas idą mocno do przodu zbierając cenne doświadczenie podczas turniejów i spotkań kontrolnych z innymi zespołami. Kolejna okazja do podnoszenia swoich umiejętności będzie już w przyszły weekend podczas Turnieju Mikołajkowego, gdzie w zawodach udział wezmą dwie nasze drużyny z rocznika 2011. Natomiast 21/22 grudnia nasi wychowankowie wystąpią w prestiżowym turnieju Bieli CUP organizowanym przez Akademie AP 21 Kraków. Turniej ten rozgrywany będzie przez dwa dni a udział potwierdziło 20 drużyn  całego kraju. Czekan swięc sporo pozytywnych emocji jeszcze w tym roku.

Wyniki poszczególnych spotkań:

  • Pcimianka Pcim – Wisła Kraków 5:0 /Rapacz Radosław x3, Zięba Kacper, Sądej Franciszek/
  • Jadwiga Kraków – Pcimianka Pcim 3:2 /Rapacz Radosław x2/
  • Pogoń Skotniki – Pcimianka Pcim 1:2 /Rapacz Radosław/
  • Pcimianka – KS Dąb Zabierzów Bocheński 5:1 /Sądej Franciszek x3, Ozga Miłosz, Korzeń Maciej/
  • Prądniczanka Kraków – Pcimianka Pcim 2:1 /Oliwier Uchacz/

Pcimianka w składzie🖤❤️: Filip Łabuz, Tymoteusz Szczepaniec, Oliwier Uchacz, Radosław Rapacz, Franciszek Sądej, Miłosz Ozga, Maciej Korzeń, Szymon Kozak, Franciszek Druzgała, Kacper Zięb.

Mocy dostarcza nam:

Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianki Pcim