Zimowy Camp Piłkarski – PROFBUD Arena Krosno!

W terminie 24.01.2022 – 30.01.2022 nasze drużyny  będą przygotowywać się do rundy wiosennej sezonu 2021/2022 korzystając z obiektu treningowego PROFBUD ARENA w Krośnie oraz z dwóch hoteli  – KARPACKIE POKOJE  oraz ZAJAZD KASZTELAN, gdzie połączą przyjemne z pożytecznym. Obydwa hotele oferuje świetne warunki mieszkaniowe oraz żywieniowe. Profesjonalnie przygotowany obiekt PROFBUD ARENA zapewnia optymalne warunki do treningu zimą, ze względu na przykrycie balonem boiska ze sztuczną nawierzchnią.

 

Celem wyjazdu będzie zarówno ciężka praca w czasie treningów, ale również integracja drużyn w każdej kategorii wiekowej. Starsi uczestnicy obozu bedą mieć do dyspozycji w hotelu siłownię, kregielnię, stoły do tenisa stołowego oraz saunę.

Wszystkie pokoje i apartamenty standardowo wyposażone są: w przestronną łazienkę, ręczniki, suszarka, telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Z większosci pokoi rozciąga się  widok na okoliczny stadion lekkoatletyczny.

W cenę wliczono przejazd autokarem do Krosna  oraz powrót do Pcimia, nocleg w pokojach kilku osobowych, wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) – śniadanie i kolacja w formie bufety szwedzkiego.

Zajecia na PROFBUD ARENIE Krosno przykrytej balonem – 2 jednostki treningowe/dzień. Zajęcia prowadzone bedą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Nasi uczestnicy w ramach wyjazdu na zgrupowanie otrzymaj worek na buty zaprojektowany przez firme CUTLINE. Na zakończenie medal, dyplom oraz drobny upominek. Na treningu zapewniona zostanie woda mineralna lub ciepła herbata w razie ujemnych temperatur. Obozowicze korzystać bedą również z miejskiego basenu i lodowiska.

Obóz organizowany jest przy współpracy Akademii Beniaminka Krosno. Nasi uczestnicy w ramach  PAKIETU PLATYNOWEGO będą mieć również okazję uczestniczyć w :

  • indywidualnych testach motorycznych
  • indywidualnej oraz grupowej sesji zdjęciowej
  • treningu motorycznego prowadzonego przez trenerów przygotowania fizycznego Akademi Beniaminka Krosno
  • sesji zajęć motywacyjnych z psychologiem sportu pracujacym na codzień w Akademii Beniaminka Krosno

Więcej szczegółów pod numerem tel:

Bajak Mariusz – 502 451 062